katalogowaniestron.com
1

Oferta katalogowanie witryn internetowych

Aby zdobyć wpis który jest warty pieniędzy klienta należy w pierwszej kolejności napisać unikalną treść. Gdy już mamy unikalną treść należy skorzystać z listy SEO katalogów internetowych. Takie listy są tajemnicą każdej osoby i firmy która zajmuje się pozycjonowaniem stron w wynikach wyszukiwarek internetowych.

Usługa katalogowania opiera sie na 1500 wyselekcjonowanych katalogach SEO. Są to katalogi moderowane przez ich właścicieli. Do każdego katalogu zostanie dodana unikalna treść napisana specjalnie dla jednego katalogu. Tylko dzięki takiemu postępowaniu możemy być pewni że pieniądze na katalogowanie zostały dobrze wydane.

Czy 1500 katalogów wpłynie na pozycję strony w wyszukiwarce ?
Tak, taka ilość katalogów z unikalną treścią napisaną specjalnie z wykorzystaniem odpowiednich słów kluczowych, pozwoli znacznie poprawić pozycje witryny internetowej.

Czym się różni ta oferta od konkurencyjnej ?
Nasza oferta jest droższa, jednak cena wynika z zainwestowanego wkładu pracy. Napisanie 1500 treści całkowicie od początku wymaga bardzo dużego zasobu słów oraz bujnej wyobraźni. Unikalne treści umieszczone w dobrych katalogach będą pozytywnie oddziaływać na wyniki wyszukiwarek przez długie lata. Konkurencja zazwyczaj korzysta z mieszarek treści oraz z automatów do dodawania. Większość ich zaplecza to darmowe nie moderowane katalogi oraz precle. Nie moderowane zaplecze techniczne dostępne dla wszystkich jest zaśmiecone spamem co może powodować obniżenie wartości sąsiadujących wpisów.

Ostrzeżenie !
Nie marnuj pieniędzy na tańsze rozwiązania. Zostały stworzone przez mniej doświadczonych pozycjonerów, którzy korzystają z oprogramowania dla leniwych. Takie postępowanie z Twoją stroną może doprowadzić do katastrofy w wynikach wyszukiwania.

- Katalogowanie stron internetowych.