katalogowaniestron.com
1
Katalogowanie strony | IAM Ads-Center.NET | Mailing reklamowy

Mailing reklamowyTo podstawowa usługa którą oferujemy od kilku lat. Mailing reklamowy cechuje się tym że jest wysyłany jednorazowo do wszystkich użytkowników po czym czekamy na efekty. To najtańsza forma mailingu gdyż nie jest wspierana żadnymi dodatkowymi technologiami ani nie posiada żadnych gwarancji poza wysłaniem do zadeklarowanej liczby odbiorców.

Zalety mailingu reklamowego.
W ten prosty sposób możesz poinformować bardzo dużą ilość internautów lub firm o swojej obecności na rynku. Pamiętaj aby powtarzać taki mailing reklamowy co jakiś czas. Dzięki temu trwale zaszczepisz logo swojej marki w umysłach potencjalnych klientów. Faktem jest że reklama nie sprzedaje od razu każdy towar czy usługę. Często należy poczekać aż końcowy klient będzie miał potrzebę posiadania danej rzeczy czy też usługi. Dlatego pamiętaj aby przynajmniej raz w miesiącu wykupić kilka mailingów które pomogą trwale zaszczepić w umysłach klientów informację o dostępności usług lub towarów którymi handlujesz.

Koszt tysiąca adresów e-mail.
Koszty mailingów reklamowych wahają się w zależności od firmy która wysyła reklamy. Duże znane portale z Polski oferują usługę mailingu do własnych skrzynek już od 60 zł netto za 1000 rozesłanych e-maili. Jest to bardzo wysoki koszt ale firmy te ponoszą również wysokie koszty utrzymania własnej poczty na serwerach abyśmy mogli wykupić taką usługę. Znacznie taniej można wykupić mailing u usługodawców którzy zbierają listy adresowe z internetu bez ponoszenia kosztów utrzymania skrzynek na własnych serwerach.